O firmie

OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW CG/12

Auto service

Firma Dekarczyk związana jest z motoryzacją od roku 1976. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie przeglądów technicznych pojazdów. W roku 2004 firma otworzyła nowoczesną Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.

Zatrudniamy specjalistów, którzy służą swoją wiedzą i pomocą, zarówno w sprawach technicznych w zakresie mechaniki pojazdowej, jak i interpretacji przepisów prawa związanych z zagadnieniem przeglądów rejestracyjnych. Przekłada się to na wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów, którzy do nas wracają.

Nasze stacje są wyposażone w urządzenia diagnostyczne HOFFMAN posiadające certyfikaty ITS, GUM oraz Międzynarodowy Certyfikat ISO 9001 gwarantujący najwyższą jakość technologiczną.

Każdy wykonujący przegląd może liczyć na kartę rabatową na usługi warsztatu mechanicznego czy też dodatkowe lojalnościowe przeglądy w okresie ważności badania.

Przeprowadzamy przeglądy rejestracyjne w pełnym zakresie.

Na powierzchni tego największego Centrum Motoryzacji w Grudziądzu – ponad 13 000 metrów kwadratowych mieści się Auto Service, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, Autoryzowana Lakiernio-Blacharnia Opel/Chevrolet. Dodatkowo współpracujemy z serwisem tachografów Tacho, firmą Tospol wymiany szyb samochodowych oraz hurtownią Autos z częściami zamiennymi do tir-ów.